Leonas Geištoras 1870 m. vedė Sofiją Misevičiūtę (g. 1850). Jie susilaukė dukters Sofijos (1878 – 1945) ir sūnaus Vladislovo (g. 1884 m. Kvietiškio dvare), kuris po tėvo mirties tapo turto perėmėju. 1874 m. Didvyžių dvaro savininkas pagal L. Boguckio projektą Marijampolėje, tuometinių Varšuvos ir Kalvarijos gatvių kampe pastatydino vienaaukštį mūrinį namą su mediniu priestatu tarnams (dabar jame veikia Marijampolės kraštotyros muziejus). Matyt, mieste namus statėsi todėl, kad galėtų geriau administruoti neseniai užmiestyje įsigytą Kvietiškio dvarą; iki tol jį nuomavo. O statyti rūmus šio Geištorai sau leido ir todėl, kad dvare veikė plytinė; ji minima nuo XIX a. 8 dešimtmečio. Didvyžiuose „keptų” plytų aptikta ir Vilkaviškio bažnyčios sienuose, ir … dabar veikiančiuose muziejuose.
1878 m. dvare buvo 10 statinių, kuriuose gyveno 84 vyrai ir 82 moterys. Didvyžių dvaro savininkas Leonas Geištoras ir toliau nesitaikstė su caro valdžios politika. 1883 metais jis Birštone, šalia senosios kurorto salės, surengė didžiulį mitingą. Jo ir kitų kalbų, skirtų paminėti sukilimo dvidešimtmetį, pasiklausyti susirinko ne tik bajorai, eiliniai miestiečiai, bet ir įvairių pažiūrų kurorto svečiai. Aiškėja, kad jo giminaičiai, Verbyliškių dvaro savininkai Geištorai neatsisakė minčių pradėti naują sukilimą. 1888 m. Didvyžių dvare gyveno 149 lietuviai ir 10 lenkų.
1897 m. dvare apsilankęs gydytojas K. Grinius pamatė ant sienos kabančią nuotrauką, kurioje buvo užfiksuoti Marijampolės miesto vaidintojai mėgėjai po kažkokio spektaklio. Neabejotina, kad pats dvarininkas daug laiko praleido Marijampolėje, kur daugiausia bendravo su garsiausiais gydytojais. 1899 m. Didvyžių ūkiui priklausė 2863 margai žemės; laikė 125 arklius, 245 stambius ir 65 smulkius gyvulius. Savininkais įrašytiSofija ir Leonas Geištorai. 1901 m. dvaras turėjo 6 medinius ir 5 mūrinius statinius; jame gyveno 79 vyrai ir 80 moterų. Tuo metu dvaras turėjo 680 margus žemės; iš jos dirbamos – 573. Kitur rašoma, kad 1901 m. dvare gyveno 112 žmonių.
Dvarininkaitis Vladislovas 1900 m. susituokė su Sofija Geištoraite (giminaitė) ir 1911 m. susilaukė turto paveldėtojo Stanislavo, kuris sūnų neturėjo nei pirmoje santuokoje su Sabina Kuspiel, nei antroje – su nekilminga moterimi, vardu Agnieška (1946 m. susilaukė dukters Leonijos). Deja, Stanislavui dvarininkauti jau nebuvo progos. Nors Geištorai valdė daug Lietuvos ir Lenkijos dvarų, bet Geištorai-Didvyžiai ilgokai buvo jų pagrindine rezidencija.
Matyt, kad „ėjo” paskutinės Geištorų dienos. 1903 m. atmintinėje 1140 margų žemės ūkio savininku nurodomas Andriejus Grincevičius, Felikso sūnus. Žandarų ataskaitose apie riaušininkų raminimą 1906 m., dvaro šeimininku minimas vėl A. Grincevičius (1874 – 1917), labiau susijęs su kairiakrantės Panemunės dvarais. Dvarininko elgesys su samdiniais labai priklausė nuo jo nuotaikos. Tuo metu ūkvedžiu dirbo M. Krakauskas. 1909 m. dvarų savininkų sąrašuose ja nurodoma Vanda Grincevič (1878 – 1947), Andrejaus Grincevičiaus žmona. O Geištorai tuo metu valdė netoli buvusį 503 margų žemės Zalesės dvarelį – savininkas Leonas Geištoras, Lvovo sūnus. Po Pirmojo pasaulinio karo (o gal ir anksčiau) dvaras ir Pracavolės palivarkas priklausė Vaclovui Murauskiui.
1917 m. vokiečiai pagrobė bažnyčios varpą ir brangesnius dvaro daiktus. Kunigas Antanas Kudirka iš prasiskolinusio dvaro apie 1918 m. nupirko bažnyčią ir kitus trobesius. 1923 – 1924 m. valdžia išparceliavo visus dvaro laukus, aprėpusius su Pracepolės palivarku 560 ha. Yra žinoma, kad iki žemės reformos, o gal ir po jos, dalį ūkio valdė Rementiškių dvarininkas Adomas Siveckis. Šios giminės atstovų kapų yra išlikę Vilkaviškio miesto kapinėse (pvz. Petras Siveckis, miręs 1908 m.).
Ilgą laiką dvaras ir kaimas aplink vadinosi Geištarai (vokiškai Geistarch, lenkiškai Giejsztorki), bet XX a.3 – ame dešimtmetyje prigijo Didvyžių vardas, minimas ir XIX a. vidurio dokumentuose. Sakoma, kad dėl čia buvusių pelkių vietiniai gyventojai dažnai avėdavo didelėmis vyžomis. 1923 m. dvare gyveno 22 žmonės; stovėjo 5 pastatai.
Nors V. Murauskiui ir atiteko dvaro centras su žemėmis (80 ha), bet kažkodėl jis čia nepasiliko ūkininkauti. Centrinę dvarvietę ir jos apylinkes (iš viso 80 ha) perėmė Vilkaviškio apskrities valdyba ir pagrindiniuose rūmuose 1928 m. įkūrė senelių prieglaudą. Trūkstant maisto produktų, pensionato gyventojai eidavo “duoneliauti” į kaimą. Kitos žemės buvo išdalintos naujakuriams ir savanoriams. Keistoka, kad dvaras labiausiai nukentėjo tarpukario metais. Neliko jau ir spirito varyklos, stebinusios labai aukštu ir stambiu kaminu, aukščiu pralenkusiu ir bažnyčios bokštą. Beveik niekas nenorėjo keltis gyventi ir į kitus dvaro statinius, kuriuose „gyveno” vaiduokliai. Apleistus statinius ardė po plytą …
Antrojo pasaulinio karo metais globos namų gyventojams labai trūko maisto, todėl jie verpė, pynė pintines, gamino medžio dirbinius ir eidavo pas ūkininkus juos keisti į lašinius, pieną, duoną. Frontui grįžtant, teko gyventojus evakuoti į Marijampolės apylinkes. Pagrindiniuose rūmuose įsikūrė eskadrilė Normandija – Nemunas. 1944 m. liepos 31 d. Didvyžių dvare įsitvirtino tik prieš keliolika dienų suformuotas 1-asis lietuvių policijos pulkas, kuriam vadovavo pulkininkas leitenantas A. Špokevičius; vyrai susirėmė su Raudonąja armija ir jos ataką atmušė. Lietuviai pozicijas apleido tik kitą dieną. Per šį mūšį nemažai nukentėjo ir dvaro rūmai. Pasibaigus karui gyventojai vėl galėjo grįžti į Didvyžių invalidų namus.
Nepavyko išsiaiškinti, kada pastatyti įspūdingo dydžio mūriniai dvaro rūmai. Manoma, kad jie ir visas dvaro „miestelis” iškilo maždaug tuo metu, kaip ir mūrinė bažnyčia. Apie 1860 metus iškilusius dviaukščius dvaro rūmus, 1963 metais (tuomet baigta pastato rekonstrukcija) uždengtus kitokiu stogu, nelengva priskirti kokiam nors konkrečiam architektūros stiliui. Rūmus nuo senų laikų puošė sodas (terminas „parkas” – šiuo atveju nėra tinkamas), pietinėje pusėje telkšojo didžiulis tvenkinys, o šiaurėje – įspūdingai sutvarkyta Skriaudupio pakrantė. Tvenkinio saloje Geištorai poilsiaudavo, o, atvykus svečiams iš Grigaičių ir Rementiškių dvarų, keldavo puotas ir lošdavo kortomis. Šiuo metu į kompleksą dar įeina oficina (smarkiai perstatyta), trijų aukštų gyvenamasis namas, ledainė, tvartas, svirnas, karvidė. Kadangi arčiausiai rūmų stovinčio mūrinio namo sienose išliko butelių formos įdubos, galima manyti, jog jame prekiavo valstybine degtine, t.y. veikė vadinamasis „monopolis”.
Pastaraisiais metais dvare lankėsi Geištorų palikuonys, gyvenantys užsienyje. Paliko apylinkių žmonės ir padavimus apie vaiduoklius, tvenkinio mergaites ir žirgą su raiteliu be galvos.”